The paradoxical response to short-acting bronchodilator administration in patients with chronic obstructive pulmonary disease

Added 45 days ago (03.03.2021)
Authors: Hong-Joon Shinlscmd@jnu.ac.kr; Tae-Ok Kimlscmd@jnu.ac.kr; Yu-Il Kimlscmd@jnu.ac.kr; Sang-Hoon Kimlscmd@jnu.ac.kr; Hyun Kuk Kimlscmd@jnu.ac.kr; Yong-Hyun Kimlscmd@jnu.ac.kr; Min Kwang Byunlscmd@jnu.ac.kr; Ki-Suck Junglscmd@jnu.ac.kr; Kwang-Ha Yoolscmd@jnu.ac.kr; Jae Seung Leelscmd@jnu.ac.kr; Sung-Chul Limlscmd@jnu.ac.kr; KOCOSS Cohort Study Grouplscmd@jnu.ac.kr
Read article

Can't read the article? Order it!

Kaukopalvelu on maksullista. Lue ennen tilausta hinnasto ja toimitusehdot. Voit myös tehdä hankintaehdotuksen julkaisusta.
Nimi:
Lähiosoite:
Postinumero ja -toimipaikka:
Laskutusosoite (jos eri):
Mahd. laskutuksen vastuualuenumero:
Fax:
Puhelin:
Sähköposti:
Toimitustapa:
Toimituksen kiireellisyys:
Kommentit:
Taustaorganisaatio:
Jos tilattua aineistoa ei löydy
Terkon omista kokoelmista,
se voidaan tilata muualta:

Roskapostitarkistus. Kirjoita kuvan kirjain:
      
   


Jäljenteitä toimitettaessa noudatetaan tekijänoikeuslain ja -asetuksen säädöksiä. Digitaaliset kopiot toimitetaan tulostettaviksi paperille. Vastaanottajan tulee tuhota tiedostot välittömästi paperitulostuksen jälkeen.