International expert consensus on the management of bleeding during VATS lung surgery

Added 104 days ago (17.12.2019)
Authors: Lunxu Liuame@amegroups.com; Jiandong Meiame@amegroups.com; Jie Heame@amegroups.com; Todd L. Demmyame@amegroups.com; Shugeng Gaoame@amegroups.com; Shanqing Liame@amegroups.com; Jianxing Heame@amegroups.com; Yang Liuame@amegroups.com; Yunchao Huangame@amegroups.com; Shidong Xuame@amegroups.com; Jian Huame@amegroups.com; Liang Chename@amegroups.com; Yuming Zhuame@amegroups.com; Qingquan Luoame@amegroups.com; Weimin Maoame@amegroups.com; Qunyou Taname@amegroups.com; Chun Chename@amegroups.com; Xiaofei Liame@amegroups.com; Zhu Zhangame@amegroups.com; Gening Jiangame@amegroups.com; Lin Xuame@amegroups.com; Lanjun Zhangame@amegroups.com; Jianhua Fuame@amegroups.com; Hui Liame@amegroups.com; Qun Wangame@amegroups.com; Deruo Liuame@amegroups.com; Lijie Taname@amegroups.com; Qinghua Zhouame@amegroups.com; Xiangning Fuame@amegroups.com; Zhongmin Jiangame@amegroups.com; Haiquan Chename@amegroups.com; Wentao Fangame@amegroups.com; Xun Zhangame@amegroups.com; Yin Liame@amegroups.com; Ti Tongame@amegroups.com; Zhentao Yuame@amegroups.com; Yongyu Liuame@amegroups.com; Xiuyi Zhiame@amegroups.com; Tiansheng Yaname@amegroups.com; Xingyi Zhangame@amegroups.com; Qiang Puame@amegroups.com; Guowei Cheame@amegroups.com; Yidan Liname@amegroups.com; Lin Maame@amegroups.com; Raul Embuname@amegroups.com; Javier Aragóname@amegroups.com; Serdar Evmaname@amegroups.com; Gregor J. Kocherame@amegroups.com; Luca Bertolacciniame@amegroups.com; Alessandro Brunelliame@amegroups.com; Diego Gonzalez-Rivasame@amegroups.com; Joel Dunningame@amegroups.com; Hui-Ping Liuame@amegroups.com; Scott J. Swansoname@amegroups.com; Ryabov Andrey Borisovichame@amegroups.com; Inderpal S. Sarkariaame@amegroups.com; Alan Dart Loon Sihoeame@amegroups.com; Takeshi Nagayasuame@amegroups.com; Takuro Miyazakiame@amegroups.com; Masayuki Chidaame@amegroups.com; Tadasu Kohnoame@amegroups.com; Agasthian Thirugnanamame@amegroups.com; Harmic J. Soukiasianame@amegroups.com; Mark W. Onaitisame@amegroups.com; Chia-Chuan Liuame@amegroups.com; on behalf of International Interest Group on Bleeding during VATS Lung Surgeryame@amegroups.com
Read article

Can't read the article? Order it!

Kaukopalvelu on maksullista. Lue ennen tilausta hinnasto ja toimitusehdot. Voit myös tehdä hankintaehdotuksen julkaisusta.
Nimi:
Lähiosoite:
Postinumero ja -toimipaikka:
Laskutusosoite (jos eri):
Mahd. laskutuksen vastuualuenumero:
Fax:
Puhelin:
Sähköposti:
Toimitustapa:
Toimituksen kiireellisyys:
Kommentit:
Taustaorganisaatio:
Jos tilattua aineistoa ei löydy
Terkon omista kokoelmista,
se voidaan tilata muualta:

Roskapostitarkistus. Kirjoita kuvan kirjain:
      
   


Jäljenteitä toimitettaessa noudatetaan tekijänoikeuslain ja -asetuksen säädöksiä. Digitaaliset kopiot toimitetaan tulostettaviksi paperille. Vastaanottajan tulee tuhota tiedostot välittömästi paperitulostuksen jälkeen.