Visceral pleural invasion in T1 tumors (≤3 cm), particularly T1a, in the eighth tumor-node-metastasis classification system for non-small cell lung cancer: a population-based study

Added 50 days ago (31.07.2019)
Authors: Tao Zhangame@amegroups.com; Jia-Tao Zhangame@amegroups.com; Wen-Feng Liame@amegroups.com; Jun-Tao Liname@amegroups.com; Si-Yang Liuame@amegroups.com; Hong-Hong Yaname@amegroups.com; Jin-Ji Yangame@amegroups.com; Xue-Ning Yangame@amegroups.com; Yi-Long Wuame@amegroups.com; Qiang Nieame@amegroups.com; Wen-Zhao Zhongame@amegroups.com
Read article

Can't read the article? Order it!

Kaukopalvelu on maksullista. Lue ennen tilausta hinnasto ja toimitusehdot. Voit myös tehdä hankintaehdotuksen julkaisusta.
Nimi:
Lähiosoite:
Postinumero ja -toimipaikka:
Laskutusosoite (jos eri):
Mahd. laskutuksen vastuualuenumero:
Fax:
Puhelin:
Sähköposti:
Toimitustapa:
Toimituksen kiireellisyys:
Kommentit:
Taustaorganisaatio:
Jos tilattua aineistoa ei löydy
Terkon omista kokoelmista,
se voidaan tilata muualta:

Roskapostitarkistus. Kirjoita kuvan kirjain:
      
   


Jäljenteitä toimitettaessa noudatetaan tekijänoikeuslain ja -asetuksen säädöksiä. Digitaaliset kopiot toimitetaan tulostettaviksi paperille. Vastaanottajan tulee tuhota tiedostot välittömästi paperitulostuksen jälkeen.