The pattern of use and survival outcomes of a dedicated adult Home Ventilation and Respiratory Support Service in Singapore: a 7-year retrospective observational cohort study

Added 115 days ago (29.03.2019)
Authors: Geak Poh Taname@amegroups.com; Lydia Hse Yin Sooname@amegroups.com; Bin Niame@amegroups.com; Hong Chengame@amegroups.com; Adrian Kok Heng Taname@amegroups.com; Ai Ching Korame@amegroups.com; Yeow Chaname@amegroups.com
Read article

Can't read the article? Order it!

Kaukopalvelu on maksullista. Lue ennen tilausta hinnasto ja toimitusehdot. Voit myös tehdä hankintaehdotuksen julkaisusta.
Nimi:
Lähiosoite:
Postinumero ja -toimipaikka:
Laskutusosoite (jos eri):
Mahd. laskutuksen vastuualuenumero:
Fax:
Puhelin:
Sähköposti:
Toimitustapa:
Toimituksen kiireellisyys:
Kommentit:
Taustaorganisaatio:
Jos tilattua aineistoa ei löydy
Terkon omista kokoelmista,
se voidaan tilata muualta:

Roskapostitarkistus. Kirjoita kuvan kirjain:
      
   


Jäljenteitä toimitettaessa noudatetaan tekijänoikeuslain ja -asetuksen säädöksiä. Digitaaliset kopiot toimitetaan tulostettaviksi paperille. Vastaanottajan tulee tuhota tiedostot välittömästi paperitulostuksen jälkeen.